Rocznik 2011 wygrywa Bemowo Cup!

To była bardzo udana niedziela dla FCM! Nasze drużyny z dobrej strony pokazały się w #BemowoCup oraz turnieju Moje Małe Mistrzostwa. Świetnie spisali się zawodnicy rocznika 2011, którzy odnieśli komplet zwycięstw i cieszyli się z efektownego pucharu i złotych medali! Bartek Kazała został najskuteczniejszym strzelcem, a Kacper Świderski najlepszym bramkarzem turnieju 7-latków. Chłopcy z rocznika 2008 zajęli 3. miejsce, a Mikołaj Kowalczyk wybrany został najlepszym piłkarzem!

Drużyna rocznika 2010 po wczorajszych emocjach w #NadstalCup w niedzielę bawiła się w turnieju rozgrywanym w formule FUNino, w którym zgodnie z nazwą nie liczyły się klasyfikacje i punkty, a przede wszystkim „fun”, którego z pewnością nie brakowało.

W niedzielnych turniejach w Warszawie dobrą formę pokazały nie tylko dzieciaki. W Bemowo FamilyCup (gra 2×2 – dziecko+rodzic) świetnie naszą akademię reprezentował wraz z synem Jankiem jej założyciel Michał Kocięba, który dziś (11.06) świętuje ???? urodziny! (grająca bardzo efektownie drużyna FC Mundialito dotarła do półfinału, gdzie po zaciętym boju przegrała niestety z – jak się później okazało – triumfatorami turnieju) Trenerowi Michałowi życzymy zawsze znakomitej dyspozycji, dużo energii, uśmiechu i wielu zwycięstw tak na boisku, jak i poza nim 😉 #stolat #najlepszeżyczenia