Być jak Messi! – Mundialito w Barcelonie

Zobaczyć na żywo w akcji geniusza futbolu Leo Messiego to marzenie chyba każdego dziecka pragnącego zostać piłkarzem. Udało się je spełnić młodym zawodnikom FC Mundialito, którzy tegoroczne ferie spędzali w Katalonii i byli na meczu La Liga FC Barcelona – Getafe.

Nasi piłkarze i piłkarki na zawsze zapamiętają swój wyjazd do Hiszpanii. W trakcie zimowego (tylko z nazwy, bo cały czas towarzyszyła im piękna, wiosenna pogoda) obozu mieli okazję trenować w znakomitych warunkach, rozgrywać mecze sparingowe z hiszpańskimi drużynami oraz topowymi polskimi klubami (m.in. Wisłą Płock), a także zwiedzić Barcelonę i jeden z najsłynniejszych stadionów świata – Camp Nou. Kto wie może kiedyś, któryś z wychowanków FCM zagra na tym legendarnym obiekcie.

Póki, co jednak swoich futbolowych idoli podopieczni naszej akademii oklaskiwali z trybun stadionu FC Barcelony w starciu czołowych drużyn La Liga. Po ekscytującym meczu “Duma Katalonii” pokonała rewelację tegorocznych rozgrywek ligi hiszpańskiej – Getafe 2:1. Największe wrażenie zrobiła na wszystkich oczywiście gra Leo Messiego, który jest dla wielu Mundialiciaków wzorem do naśladowania. Trzymamy kciuki żeby podopieczni FCM dzięki swojej pasji do futbolu i ciężkiej pracy w przyszłości grali jak niesamowity Argentyńczyk!

FC Mundialito na Camp Nou

Relację z obozu FC Mundialito w Hiszpanii i fotoreportaże można obejrzeć w internecie na: facebook.com/FCMundialito/

Mundialiciaki na meczu FC Barcelona – Getafe >>

Wycieczka do Barcelony >>

Zwiedzanie świątyni futbolu – Camp Nou >>

Mecz z hiszpańskimi drużynami >>