Efektowne zakończenie sezonu FC MUNDIALITO!

W sobotę, 23 czerwca spotkaliśmy się na wspaniałym stadionie w Mogielnicy na ostatniej serii spotkań Ligi FCM oraz uroczystym zakończeniu sezonu 2017/2018. Mimo lekko…niestabilnej pogody  świetnie się bawiliśmy na naszym piłkarskim święcie. Serdeczne gratulacje dla zawodników za znakomitą grę i emocjonujące mecze.

Reportaż z imprezy w MazowieckaTV >>

Galeria zdjęć >>

Do sportowej aktywności na boisku zaprosiliśmy również świętujących #DzieńOjca tatusiów naszych małych piłkarzy. Ojcowie pokazali dobrą formę i spory potencjał piłkarski , ale brawa należą się przede wszystkim za grę fair play i dobry przykład dla swoich pociech!

Fotorelacja >>

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację zakończenia sezonu FCM! Jesteśmy bardzo wdzięczni również naszym wspaniałym Partnerom, którzy pomagają rozwijać akademię i tworzyć świetne warunki do rozwoju dzieci. W przygotowaniu sobotniej imprezy wsparli nas: Grupa producentów owoców Viktoria, Grójecki Ośrodek KulturyUnited Chicken Grójec, Verona Consulting, Park Trampolin JumpWorld – RadomWoda Dar Natury – świeża energia w Twojej firmie, Ferrero, ClearSound oraz Gmina MogielnicaGrojec24.net – informacyjny portal mieszkańców i Mazowiecka TV#PrzyjacieleFCM #JesteścieNaMedal