#KochamFutbol – zapraszamy na FCM Girls Cup

Miłość do piłki nożnej jest wyjątkowa i nigdy się nie kończy. Futbol rozpala zmysły, pobudza emocje, każde spotkanie jest niepowtarzalne i ekscytujące 😉 Wszystkich, którzy kochają futbol serdecznie zapraszamy na walentynkowy turniej FCM Girls Cup, który rozegrany zostanie w sobotę, 16 lutego w grójeckiej hali Spartakus.

Kibice będą mogli podziwiać popisy niezwykle utalentowanych zawodniczek (roczniki 2008-2010) z najlepszych żeńskich akademii i klubów piłkarskich Mazowsza: Diamonds Academy, Legia Ladies, Mundialito, Mazovia Grodzisk Maz. oraz Ząbkovia Ząbki.

W szlagierowo zapowiadającym się meczu otwarcia zagrają faworytki turnieju Diamonds Academy i Legia Ladies! Pierwszy gwizdek o 9.00. Zakończenie turnieju i wręczenie nagród przewidziano na godz. 12.45. Zachęcamy do odwiedzenia w sobotnie przedpołudnie “Spartakusa” i kibicowanie młodym piłkarkom…prosimy szczególnie mocno trzymać kciuki za “Mundialitki”!

Honorowym gościem turnieju będzie Burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda.

FCM Girls Cup wspierają: Grupa producentów owoców Viktoria, Verona Consulting, R-GOL, Park Trampolin JumpWorld – Radom, Woda Dar Natury, United Chicken Grójec, Grójecki Ośrodek Sportu oraz Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców i Życie Grójca.

HARMONOGRAM

  • 8.55 oficjalne rozpoczęcie turnieju
  • 9.00 początek gier
  • 9.00 – 12.45 mecze (system każdy z każdym)
  • 12.50 zakończenie turnieju i dekoracja