Dziewczyny wchodzą do gry!

Zapraszamy serdecznie dziewczynki w wieku 7-12 lat do nowej drużyny żeńskiej, którą od listopada będziemy tworzyć w naszej akademii! Treningi zespołu dziewcząt odbywać się będą w piątki o godz. 15.30 w grójeckiej Hali Spartakus. W listopadzie prowadzony będzie nabór do drużyny, a zajęcia do końca miesiąca będą otwarte dla wszystkich chętnych i bezpłatne.

Przyjęło się, że piłka nożna to sport dla chłopaków (facetów). Guzik prawda! Kobiety radzą sobie z futbolówką często równie dobrze, a nawet lepiej niż mężczyźni. Coraz więcej dziewcząt uprawia tę wspaniałą dyscyplinę sportu, która ma niezwykły wpływ na zdrowie i rozwój psycho-fizyczny człowieka. Zachęcamy gorąco do przyprowadzenia na treningi Waszych córeczek. Zadbamy żeby dobrze czuły się w grupie i mogły rozwijać umiejętności i piłkarską pasję.

Zapraszamy serdecznie do udziału w treningach drużyny żeńskiej również dziewczynki, które już trenują w naszych grupach mieszanych w ośrodkach w Grójcu, Mogielnicy i Goszczynie. Będzie to doskonała okazja do dodatkowej aktywności i rozwoju umiejętności naszych małych piłkarek.

FC MUNDIALITO GIRLS

  • Zapraszamy dziewczynki w wieku 7-12 lat
  • Treningi w piątki w godz. 15.30 – 17.00
  • Grójec – Hala Spartakus (ul. Sportowa 16)
  • kontakt: e-mail: akademia@fcmundialito.pl / facebook.com/FCMundialito / tel. 502 555 713

Prosimy rodziców o zabranie dla dzieci na trening stroju sportowego oraz obuwia na płaskiej podeszwie (najlepiej tzw. halówek).

mundialito_girls