FCM Young Girls – nowe zajęcia dla dziewczynek

Szukasz fajnych zajęć sportowych dla swojej córki? To mamy super propozycję – ᴢᴀᴘʀᴀsᴢᴀᴍʏ ᴅᴏ FCM Gɪʀʟs  na treningi z elementami piłki nożnej dla dziewczynek – specjalna drużyna żeńska dla dzieci z roczników 2012-2015. Zajęcia są bezpłatne a dla wszystkich zawodniczek, które dołączą do nas w maju szykujemy prezenty!

Dʟᴀᴄᴢᴇɢᴏ ᴡᴀʀᴛᴏ sᴘʀᴏ́ʙᴏᴡᴀᴄ́?
W FCM bardzo ważny jest dla nas futbol w żeńskim wydaniu. W naszej szkółce trenuje ponad 30 dziewczynek! Starsze zawodniczki FC Mundialito biorą udział w turniejach i rozgrywkach ligowych MZPN. Możemy pochwalić się reprezentantkami Mazowsza ???? oraz powołaniem Mundialitki na zgrupowanie Akademii Młodych Orłów PZPN. Teraz – przy wsparciu Gminy Grójec – chcemy zachęcić do uprawiania sportu młodsze dziewczynki, by poszły w ślady swoich koleżanek i przekonały się jak wspaniałą przygodę można przeżyć uprawiając piłkę nożną!
Pɪᴇʀᴡsᴢʏ ᴛʀᴇɴɪɴɢ FCM Yᴏᴜɴɢ Gɪʀʟs ᴊᴜᴢ̇ ᴡ ᴘɪᴀ̨ᴛᴇᴋ, 6 ᴍᴀᴊᴀ ᴏ 15:45* na stadionie GOS w Grójcu (ul. Laskowa 17 – boisko ze sztuczną nawierzchnią). Przyjdźcie koniecznie i bawcie się razem z nami!
* nie ma konieczności wcześniejszych zapisów. Zabieramy strój sportowy, butelkę wody, dobry humor i widzimy się na boisku.