Zapraszamy na zajęcia dla dziewcząt!

Piłka nożna to świetny sport dla dziewcząt! Dlaczego? Zerknijcie na poniższą grafikę 🙂 Aby się o tym przekonać i sprawdzić czy mamy rację, wystarczy zajrzeć na zajęcia FCM GIRLS – zapraszamy na treningi grupy żeńskiej dla dzieci w wieku 5-12 lat w każdy piątek o godz. 17:15 na boisko przy hali Spartakus (Grójec, ul. Sportowa 16).
Zᴀᴊᴇ̨ᴄɪᴀ ʙᴇᴢᴘᴌᴀᴛɴᴇ, nie ma konieczności wcześniejszych zapisów.
Więcej informacji o treningach można znaleźć na stronie >> http://fcmundialito.pl/informacje/
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z trenerem Marcinem – tel. 604711087
———————————
FC MUNDIALITO GIRLS

Przyjęło się, że piłka nożna to sport dla chłopaków. Guzik prawda! Kobiety radzą sobie z futbolówką często równie dobrze, a nawet lepiej niż mężczyźni. Coraz więcej dziewcząt uprawia tę wspaniałą dyscyplinę sportu, która ma niezwykły wpływ na zdrowie i rozwój psycho-fizyczny człowieka. Zachęcamy gorąco do przyprowadzenia dziecka na treningi. Zadbamy żeby dobrze czuło się w grupie i mogło rozwijać umiejętności i sportową pasję.

W naszej akademii trenuje ponad 30 dziewczynek. Drużyna dziewczęca gra w różnych rozgrywkach i turniejach (Mundialitki 3-krotnie zdobywały awans do finałów wojewódzki Pucharu Tymbarku). Młode piłkarki występują także w reprezentacjach FCM oraz kadrach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej!