Nowy ośrodek FC MUNDIALITO – czas na Goszczyn!

Z radością informujemy, że Goszczyn będzie kolejnym po Grójcu i Mogielnicy ośrodkiem naszej akademii! Nabór i pierwsze, otwarte dla wszystkich chętnych chłopców i dziewczynek w wieku 5-8 lat treningi odbędą się 3 i 5 października (wtorek i czwartek) w hali przy Zespole Szkół Publicznych (Goszczyn, ul. Armii Krajowej 2). Serdecznie zapraszamy!

– Wiele gwiazd światowego futbolu pochodzi z małych ośrodków. Goszczyn zawsze słynął ze sportowych tradycji i zamiłowania dzieci do ruchu i rywalizacji. Wierzę, że znajdziemy tu wiele talentów, z którymi będziemy mieli przyjemność pracować i rozwijać ich umiejętności. Najważniejsze jednak, by dzieci czerpały radość z uprawiania piłki nożnej, która doskonale wpływa na ich kompleksowy rozwój –  przekonuje założyciel FC MUNDIALITO Michał Kocięba, były rzecznik prasowy PZPN i Legii Warszawa.

Pokazowe, otwarte dla wszystkich dzieci w wieku 5-8 lat, bezpłatne treningi, podczas których prowadzony będzie nabór do Akademii odbędą się w dniach 3 i 5 października (wtorek/czwartek) w hali przy ZSP w Goszczynie. Na godz. 16.00 FC MUNDIALITO zaprasza dzieci (chłopców i dziewczynki) urodzone w latach 2011-2012, a na godz. 17.00 roczniki 2009-2010.  Podczas treningów odbędą się spotkania informacyjne dla rodziców.

Treningi pokazowe i nabór do FC MUNDIALITO

Gdzie? Goszczyn, Hala ZSP przy ul. Armii Krajowej 2

Kiedy? 3 i 5 października (wtorek i czwartek) – otwarte dla wszystkich bezpłatne treningi

Dla kogo? Dzieci – chłopcy i dziewczynki – w wieku 5-8 lat

Harmonogram treningów otwartych:

  • 5-6-latki (dzieci urodzone w latach 2011-2012) – wtorek i czwartek- godz. 16.00
  • 7-8-latki (dzieci urodzone w latach 2009-2010) – wtorek i czwartek- godz. 17.00

Rodzice powinni zadbać o odpowiedni strój sportowy (koszulka, spodenki, buty na halę) małych piłkarzy.

Pytania dotyczące naboru i testów można wysyłać mailowo na adres: akademia@fcmundialito.pl lub uzyskać informację telefoniczną pod numerem: 502 555 713.

OFERTA SPECJALNA

Na start FC MUNDIALITO w Goszczynie przygotowana została wyjątkowa oferta specjalna – wszyscy, którzy zdecydują się zapisać dziecko do akademii w październiku mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne rabaty!

ulotka_startGoszczyn