Pełna emocji i dobrej zabawy 2. seria gier Ligi FCM

Przepiękną (wreszcie!) pogoda towarzyszyła rozgrywkom Ligi FCM, które odbyły się w sobotę 25 maja na stadionie GOS w Grójcu. W 2. serii gier kibice mogli zobaczyć pasjonujące, niezwykle zacięte spotkania i mnóstwo goli (w meczach Superligi aż 37!). Mali piłkarze Mundialito swoją wspaniałą grą dostarczyli rodzicom i trenerom mnóstwo emocji. Brawo za świetne mecze i super zabawę!

W 1.lidze FCM formą i skutecznością błysnęły „młode wilczki” z rocznika 2012 (Ajax), które wysoko wygrały (9:0) spotkanie z Milanem i pokazały, że będą chciały wygrać całe rozgrywki. Losy meczu FC Barcelona – PSG (3:4) ważyły się do samego końca..nieznacznie lepsi okazali się”paryżanie”. Ostatnia seria spotkań zapowiada się ekscytująco, wszak 3 drużyny mają szansę na wygranie ligi!

W Superlidze FCM super formę pokazali napastnicy – padło aż 37 goli! Niesamowity przebieg miał mecz Atletico – Roma, który zakończył się wynikiem…11-12! W czerwcowej serii czeka nas bezpośrednie starcie o mistrzostwo: Manchester City – Roma – obie drużyny mają po 2 spotkaniach komplet zwycięstw. Równie ciekawie zapowiada się wyścig po koronę króla strzelców. Lider klasyfikacji – Damian Gonatarek – strzelił już 11 goli!

Z uwagi na liczne – spowodowane głównie okresem komunijnym – nieobecności w drużynach Ekstraligi, mecze 2. i 3. serii tych rozgrywek rozegrane zostaną 22 czerwca w Mogielnicy. W sobotę odbyły się tylko gry szkoleniowe, które nie były liczone do klasyfikacji.

Wyniki, tabele, klasyfikacje