Marcin Skonieczny Trenerem Roku 2021!

Marcin Skonieczny został wybrany TRENEREM ROKU ​​​​​w plebiscycie Grojec24.net !
Serdecznie gratulujemy naszemu szkoleniowcowi tego wspaniałego wyróżnienia i bardzo się cieszymy, że jego praca z Mundialiciakami (jest koordynatorem FCM Mogielnica, prowadzi drużyny FCM 2009 oraz FCM Girls) oraz seniorami GPSZ Głuchów została doceniona i nagrodzona.

– To niezwykle miłe, gdy to co robisz jest dostrzegane przez innych i pozytywnie oceniane. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy, co traktuję jako dowód sympatii i zaufania, którego postaram się nie zwieźć w kolejnych latach mojej przygody z piłką. Ta nagroda to wyróżnienie, ale także motywacja do jeszcze lepszej pracy. Już samo znalezienie się w gronie finalistów plebiscytu było dla mnie dużym zaszczytem, gdyż każdy z nominowanych wykonuje świetną pracę na rzecz rozwoju sportu w naszym regionie. Wielkie brawa dla każdego z trenerów – powiedział Marcin Skonieczny zwycięzca tegorocznego plebiscytu Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy trenera Marcina oraz innych szkoleniowców FC Mundialito i liczymy, że w podsumowaniu 2022 roku w grójeckim sporcie ponownie znajdą się nasi przedstawiciele. Przypomnimy na koniec, że również młodzi zawodnicy Mundialito są doceniani – Maria Nowak (FCM Girls / kadra Mazowsza) została wybrana największym Sportowym Talentem 2021 roku w plebiscycie Echo Dnia Radomskie, a Jeremi Brzozowski (FCM 2012) zajął w tej klasyfikacji wysokie 5 miejsce. Brawo! Tak trzymać!
——————————-
Wyniki głosowania:
1. Marcin Skonieczny (750 głosów)
2. Mariusz Lisiecki (416)
3. Ireneusz Juraszewski (267)
4. Jacek Siedlecki (190)

więcej o plebiscycie ➡️ https://tiny.pl/9pd1z