Mundialito Summer Camp – zapraszamy!

Czas pomyśleć o…wakacjach i zaplanować letni wypoczynek! W tym roku zapraszamy serdecznie naszych piłkarzy i piłkarki na obóz sportowy MUNDIALITO SUMMER CAMP na Mazury! Bawić się i przygotowywać do jesiennego sezonu piłkarskiego będziemy w malowniczo położonym nad znajdującym się pod Olsztynem jeziorem Żbik hotelu „Manor”.

Podobnie jak w minionym roku, bazując na sprawdzonej formule, proponujemy obóz w dwóch wariantach – krótszy wyjazd dla młodszych zawodników i zawodniczek (roczniki 2012-2013, sugerujemy rozważenie tej opcji również przez rodziców dzieci z rocznika 2011, które po raz pierwszy wybierać się będą na obóz) i dłuższy dla starszych dzieci (roczniki 2007-2011), który oprócz waloru wypoczynkowo-integracyjnego będzie ważnym elementem przygotowań do rozpoczynających się pod koniec wakacji rozgrywek ligowych.

 Najważniejsze informacje dot. letniego obozu FCM

  • termin: obóz dla roczników 2011-2013 odbędzie się w dniach 27-31 lipca (5 dni, poniedziałek-piątek) / obóz dla roczników 2007-2011 odbędzie się w dniach 10-16 sierpnia (7 dni, poniedziałek – niedziela)
  • miejsce: Olsztyn – zakwaterowanie w hotelu Manor
  • na terenie ośrodka: boiska do piłki nożnej, siatkówki, basen, plaża z dostępem do jeziora, plac zabaw, sprzęt wodny, stoły do tenisa, bilard oraz kręgielnia i centrum zabaw „Bajkolandia” (http://manorhotel.pl/bajkolandia/)
  • wyżywienie: 3 posiłki dziennie (bufet) oraz podwieczorek
  • treningi: 1-2 dziennie + mecze sparingowe i testy piłkarskie
  • aktywne spędzanie czasu w ciągu dnia – planowane atrakcje podczas obozu: turnieje, wycieczki, gry terenowe, nauka angielskiego, wieczory planszówkowe i filmowe, konkursy, dyskoteka i ognisko.
  • licencjonowani trenerzy, opieka medyczna oraz ratownik WOPR
  • ubezpieczenie NNW
  • pamiątkowe upominki dla wszystkich uczestników
  • koszt dla zawodników FCM: obóz 2011-2013 – 990 złotych / obóz 2007-2011 – 1190 złotych.

Szczegółowe informacje na temat ośrodka można znaleźć na stronie: http://manorhotel.pl/ – dzieciaki będą miały w nim wszystko czego „dusza zapragnie” ;), by znakomicie wypoczywać, trenować i bawić się!

ZAPISY

Uprzejmie prosimy o deklaracje uczestnictwa w obozie – mailowe (akademia@fcmundialito.pl) lub smsowe (tel. 502555713) – do niedzieli, 22 marca. Na ich podstawie dokonamy rezerwacji dla dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona!

Uwaga! Istnieje możliwość wyjazdu na obóz – w przypadku dostępności wolnych miejsc (pierwszeństwo rezerwacji mają zawodnicy FCM) – dzieci spoza akademii, szczególnie rodzeństwa piłkarzy FCM. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.