Przekaż 1,5%

Szanowni Państwo,

Nasza akademia współpracuje z Fundacją „Sportowcy Dzieciom”, której ambasadorami są m.in. Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Jerzy Janowicz, Ewa Pajor, Ted Błażusiak i wielu innych znakomitych sportowców. Fundacja wspiera rozwój klubów sportowych, które ze względu na swoją krótką historię działalności nie mogą ubiegać się jeszcze o statut OPP. Dzięki jej pomocy możliwe jest przekazanie przez Państwa środków z 1,5% na działanie i rozwój naszej akademii.

Strona fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl
Nasza podstrona na stronie fundacji: http://sportowcydzieciom.pl/fc-mundialito.html

1,5 % PODATKU

Gorąco zachęcamy do przekazania Państwa 1,5% na FC Mundialito i wsparcie młodych piłkarzy i piłkarek FCM.

Obecnie w naszej szkółce w ośrodkach w Grójcu, Błędowie, Mogielnicy i Goszczynie trenuje blisko 250 dzieci w wieku od 4 do 14 lat, w tym ponad 20 dziewczynek! Naszą misją, którą realizujemy podczas zajęć, jest wszechstronne usportowienie, rozwój ruchowy i emocjonalny dzieci, a także promocja zdrowego i aktywnego trybu życia.

Dzięki Państwa wsparciu możliwy będzie dalszy rozwój tego projektu. Uzyskane z 1,5% środki przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego dla podopiecznych FC Mundialito oraz organizację turniejów dla dzieci.

Liczymy na Państwa dobre serce i życzliwość, dzięki której nasi podopieczni będą mogli rozwijać swoją pasję i wygrywać marzenia!

Jak przekazać 1,5% podatku?

W rocznej deklaracji podatkowej w rubryce „numer KRS” należy wpisać: 0000457030, w polu „wnioskowana kwota” – podać kwotę 1,5% zgodnie z wytycznymi zawartymi w deklaracji, a w miejscu „cel szczegółowy” wpisać: FCM (421). I już 🙂 Szybko, prosto! – tak niewiele trzeba, by dać wiele podopiecznym FC MUNDIALITO.

DAROWIZNA

Możecie Państwo również w każdej chwili w roku przekazać dowolna kwotę darowizny, która będzie przeznaczona na cele statutowe naszego klubu czyli zakup sprzętu, opłatę za wynajem obiektów sportowych, organizację turniejów oraz rozwój akademii. Wpłaty darowizny można dokonać bezpośrednio na konto UKS Mundialito >> 87 1240 5660 1111 0011 1526 1476 – tytułem: „darowizna na cele statutowe”. Dziękujemy!!!