Startujemy!

Odliczamy dni i godziny do pierwszego spotkania z Wami. Nie możemy się go doczekać! Serdecznie zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 3-7* lat na pokazowe treningi otwarte, które odbędą się w czwartek 15 września i wtorek 20 września na boisku przy grójeckim Liceum Ogólnokształcącym (ul. Poświętne 17; w przypadku niesprzyjającej pogody treningi prowadzone będą w sali gimnastycznej).

Przyjdź koniecznie ze swoją pociechą. Sprawdzimy jej umiejętności i dobierzemy odpowiednią grupę, w której dziecko będzie się dobrze czuło i najlepiej rozwijało. Gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach nie tylko chłopców, ale także zakochane w piłce dziewczynki.

Na start naszej akademii przygotowaliśmy wyjątkową ofertę specjalną – wszyscy, którzy zdecydują się zapisać dziecko we wrześniu mogą liczyć na promocyjną opłatę startową, w ramach której otrzymają super zestaw zawodnika FC Mundialito (koszulka, spodenki, getry, czapeczka oraz worek na sprzęt) i będą mogli uczestniczyć w zajęciach do końca września za darmo!

Gdzie? LO Grójec, ul. Poświętne 17

Kiedy? Każdy wtorek i czwartek – szczegóły w harmonogramie; start zajęć 15 września!

Dla kogo? Dzieci – chłopcy i dziewczynki – w wieku 3-7 lat*

Za ile? Pierwsze zajęcia zawsze są bezpłatne!

Harmonogram zajęć we wrześniu:

  • dzieci 3-4 lata – g. 16.00
  • dzieci 5-6 lat – g. 17.00 (grupa dla młodszych i początkujących)
  • dzieci 6-7 lat – g. 18.00 (grupa dla dzieci starszych i bardziej zaawansowanych ruchowo)

* w przypadku zainteresowania udziałem w zajęciach dzieci starszych niż 7 lat, uprzejmie prosimy o kontakt. Możliwe jest utworzenie grupy dla kolejnego rocznika lub samodzielnej drużyny żeńskiej.