Świąteczne granie – zrobiliśmy duuuuuużo dobrego!

Jesteście NIESAMOWICI! Serdecznie dziękujemy za to co wspólnie zrobiliśmy w niedzielę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu podopieczni Stowarzyszenia „Przyszłość Naszych Dzieci” dostali super prezent na Święta. Podczas akcji #ZróbmyCośDobrego uzbieraliśmy 2005,62 zł, a także górę zabawek, gier, puzzli i książek, które również przekazane zostały dla dzieciaków będących pod opieką stowarzyszenia. Nasza rodzinka FCM spisała się na medal!
Hasło #ZróbmyCośDobrego jest wieloznaczne…bo takie dobre rzeczy jakimi mogliśmy opychać się 😉 podczas Świątecznego Grania nie trafiają się często.
IMG_8493.JPG
Było pysznie! Dziękujemy za poświęcony czas i włożone serce w te niesamowite wypieki. Wielkie podziękowania także za dostarczone na kiermasz zabawki i książki – wszystkie zyskały drugie życie 😉 Brawa dla rodziców, którzy zdecydowali się zmierzyć z trenerami na boisku. Forma jest!
Ogromne podziękowania także dla Przyjaciół FC MUNDIALITO (#JumpWorld Radom, Grupy Producentów Owoców – Viktoria, Verona Consulting, Daru Natury, R-GOL.com, Kliwer, ZSO Mogielnica i fotograf-grojec.pl ) oraz dobrych aniołów (które chcą pozostać anonimowe) za zaangażowanie w organizację „Świątecznego Grania” i pomoc w przygotowaniu prezentów dla naszych dzieciaków. Dziękujemy również wszystkim elfom i śnieżynkom, które wspierały nas w „ogarnięciu” i uatrakcyjnieniu imprezy oraz zawodnikowi z najstarszej grupy FCM Mogielnica Adamowi, który wcielił się w naszą maskotkę – „Mundka”!
Raz jeszcze baaaaaardzo gorąco dziękujemy wszystkim Rodzicom i…wierzymy, że podczas kolejnych tego typu imprez zrobimy jeszcze więcej dobrego 😉
Michał Kocięba & ekipa Trenerów FC MUNDIALITO