Uśmiechnięty start FC Mundialito

Dziesiątki rozbrykanych maluchów bawiło się na pierwszych zajęciach akademii FC Mundialito. W czwartkowe popołudnie na boisku grójeckiego Liceum Ogólnokształcącego, gdzie odbyły się treningi, było mnóstwo zabawy, uśmiechu i…krzyku szalejących małych sportowców.

img_1195

– Bardzo się cieszę, że spotkaliśmy się w tak licznym gronie. Mam nadzieję, że wszyscy znakomicie się bawili i zobaczymy się na kolejnych treningach. Ciężko pracowaliśmy nad tym projektem i jestem bardzo szczęśliwy, że FC Mundialito wreszcie wystartowało.  To fantastyczne, gdy widzisz tak wiele radosnych twarzy dzieci. Ten uśmiech jest najlepszą nagrodą i motywacją – mówi Michał Kocięba, założyciel i jeden z trenerów akademii.

Najbliższe treningi we wtorek, 20 września. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem możliwe są zmiany godzin rozpoczęcia zajęć poszczegółnych grup. O szczegółach organizacyjnych będziemy informować w najbliższych dniach na stronie internetowej i facebooku (zachęcamy do śledzenia naszego fanpage`a – daj lajka!).

img_1050img_1092

 

img_1216img_1262