Wesprzyj FCM – przekaż 1% podatku

1proSzanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że zostaliśmy beneficjentem Fundacji „Sportowcy Dzieciom”, której ambasadorami są m.in. Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Jerzy Janowicz, Ewa Pajor, Ted Błażusiak i wielu innych znakomitych sportowców. Fundacja wspiera rozwój klubów sportowych, które ze względu na swoją krótką historię działalności nie mogą ubiegać się jeszcze o statut OPP i nie mogą bezpośrednio korzystać z możliwości przekazania 1% podatku.

Strona fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl
Nasza podstrona na stronie fundacji: http://sportowcydzieciom.pl/fc-mundialito.html

1 % PODATKU

Gorąco zachęcamy do przekazania Państwa 1% na FC Mundialito i wsparcie rozwoju naszej akademii.

Obecnie w szkółce, która powstała  jesienią 2016 roku, w ośrodkach w Grójcu, Mogielnicy i Goszczynie trenuje blisko 150 dzieci w wieku od 4 do 12 lat, w tym ponad 20 dziewczynek! Naszą misją, którą realizujemy podczas zajęć, jest wszechstronne usportowienie, rozwój ruchowy i emocjonalny dzieci, a także promocja zdrowego i aktywnego trybu życia.

Dzięki Państwa wsparciu możliwy będzie dalszy rozwój tego projektu oraz udział małych sportowców w turniejach i rozgrywkach międzyklubowych. Uzyskane z 1% środki przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego dla podopiecznych FC Mundialito: nowych piłek i przyrządów treningowych oraz udział w turniejach.

Liczymy na Państwa dobre serce i życzliwość, dzięki której nasi podopieczni będą mogli rozwijać swoją pasję i wygrywać marzenia!

Jak przekazać 1% podatku?

W rocznej deklaracji podatkowej w „numer KRS” należy wpisać: 0000457030, w rubryce „wnioskowana kwota” – podać kwotę 1% zgodnie z wytycznymi zawartymi w deklaracji, a w polu „cel szczegółowy” wpisać: FCM (421). I już ? Szybko, prosto! – tak niewiele trzeba, by dać wiele podopiecznym FC MUNDIALITO.

1proc_formularz

DAROWIZNA

Możecie Państwo również w każdej chwili w roku przekazać na nasze konto beneficjenta dowolna kwotę darowizny, która będzie przeznaczona na cele statutowe czyli zakup sprzętu, opłatę za wynajem obiektów sportowych, organizację turniejów wewnętrznych oraz rozwój akademii. Wpłaty darowizny można dokonać klikając -> WSPIERAM

1proc