Wiosenny nabór do FC Mundialito – dołącz do nas!

Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną? Zapisz je do FC Mundialito! W kwietniu prowadzony będzie wiosenny nabór uzupełniający do wszystkich grup. Przygodę z piłką nożną w naszej akademii można zacząć już od przedszkolaka! Organizujemy zajęcia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 12 lat.

Zachęcamy rodziców do wizyty na bezpłatnym treningu próbnym, podczas którego można przyjrzeć się metodom pracy z najmłodszymi w FC Mundialito, a także sprawdzić umiejętności swojego dziecka oraz porozmawiać z trenerami. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki na stadionie Mazowsza oraz Orliku przy SP1.

Harmonogram zajęć:

  • grupa M1 (dzieci 4-5 lat) – wtorek i czwartek – g. 15.30 – stadion GOS Mazowsze
  • grupa M2 (dzieci 6-7 lat) – wtorek g. 17.30, czwartek – 17.00 – Orlik przy SP1
  • grupa M3 (dzieci 7-8 lat) – wtorek i czwartek g. 18.00 – Orlik przy SP1
  • grupa 8+ (dzieci w wieku 8-12 lat) – wtorek i czwartek g. 15.30 – stadion Mazowsza

******

Akademia FC Mundialito zainaugurowała działalność w Grójcu we wrześniu minionego roku. Prowadzi zajęcia sportowe – treningi drużynowe i indywidualne – dla dzieci od 4. roku życia. Jej założycielem jest Michał Kocięba – w przeszłości rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej i Legii Warszawa. Więcej informacji na temat FCM można znaleźć na stronie: www.fcmundialito.pl oraz na fanpage`u akademii na facebooku: https://web.facebook.com/FCMundialito/

druzyna_kolo