Wspieraj FCM – 1% dla młodych piłkarzy i piłkarek

Podobnie jak w minionych latach ośmielamy się prosić Państwa o rozważenie przekazania 1% podatku na rozwój akademii i Waszych młodych piłkarzy oraz piłkarek.

Dzięki Państwa życzliwości i dobremu sercu w minionym roku z tytułu 1% uzyskaliśmy dodatkowe środki na działanie akademii, które pozwoliły nam na zakup nowych piłek oraz bramek meczowych, a także organizację turniejów i efektownego zakończenia sezonu.

Bardzo prosimy abyście Państwo podczas “zmagania” się z tegorocznym PIT-em również pamiętali o możliwości przekazania 1% na rozwój akademii. Jest to dla nas naprawdę bardzo duża pomoc i wsparcie ambitnych planów systematycznego budowania najlepszej w naszym regionie szkółki piłkarskiej dla dzieci.

Jak przekazać 1% podatku?

W rocznej deklaracji podatkowej w rubryce „numer KRS” należy wpisać: 0000457030, w polu „wnioskowana kwota” – podać kwotę 1% zgodnie z wytycznymi zawartymi w deklaracji, a w miejscu „cel szczegółowy” wpisać: FCM (421). I już 🙂

Szybko, prosto! – tak niewiele trzeba, by dać wiele Waszym dzieciom! Liczymy na Państwa życzliwość, dzięki której nasi podopieczni będą mogli rozwijać swoją pasję i wygrywać marzenia!

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie: http://fcmundialito.pl/przekaz1procent/  a na https://www.sportowcydzieciom.pl/fc-mundialito.html#widget-19 – znajdziecie Państwo bezpłatny program do wypełnienia deklaracji rocznej.

Możecie Państwo również w każdej chwili w roku przekazać na nasze konto beneficjenta Fundacji „Sportowcy Dzieciom” dowolna kwotę darowizny, która będzie przeznaczona na cele statutowe czyli zakup sprzętu, opłatę za wynajem obiektów sportowych i organizację turniejów. Wpłaty darowizny można dokonać za pośrednictwem strony: https://bit.ly/38j0zMl