Wygrana FC MUNDIALITO w „Turbo meczu”

Wszyscy niecierpliwie czekaliśmy na ten dzień. Najbardziej nasi wspaniali mali piłkarze, którzy wreszcie mogli zmierzyć się w meczu z inną drużyną. Naszym rywalem była warszawska TURBO Football Academy. Pierwsze oficjalne spotkanie towarzyskie FC MUNDIALITO (rocznik 2009/2010) zakończyło się wygraną naszej akademii 4:3, a strzelcem historycznego, premierowego gola była Alicja Fabijańczyk!

Mecz, który został rozegrany na boisku TFA na warszawskich Bielanach, miał niezwykle emocjonujący przebieg. Na każdą strzeloną przez nas bramkę, rywal odpowiadał golem. Na listę strzelców w naszym zespole w pierwszych trzech kwartach wpisali się: Ala Fabijańczyk, Maciek Mrola i Krystian Zielony. Przed ostatnią „ćwiartką” na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. Ostatecznie udało się nam przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę po świetnej akcji całego zespołu i precyzyjnym strzale Janka Kocięby.

Po ostatnim gwizdku sędziego (znakomity w sobotę w tej roli założyciel Turbo FA znany z programu „Turbokozak” emitowanego w CANAL+ SPORT Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski) mogliśmy wspólnie z naszymi wspaniałymi kibicami (ogromne podziękowania dla rodziców za doping i wsparcie!) odtańczyć na boisku taniec zwycięstwa.

Galeria zdjęć z meczu >>

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za zaangażowanie i zespołową postawę. Nasi mali piłkarze pokazali, że ciężka praca na treningach daje efekty. Przyjemnie patrzyło się na grę całego zespołu i indywidualne umiejętności zawodników.

Serdecznie gratulujemy pierwszego zwycięstwa! Dziękujemy TURBO FA za wspaniały mecz, świetną organizację spotkania, postawę fair play i…zapraszamy na rewanż!

TURBO FA – FC MUNDIALITO 3:4

bramki: 1:0 Alicja Fabijańczyk, 2:1 Maciej Mrola, 3:2 Krystian Zielony, 4:3 Jan Kocięba

W drużynie FCM zagrali: Alicja Fabijańczyk, Krystian Jasiński, Bartek Kazała, Marcel Kozłowski, Kamil Marchewka, Filip Matusik, Krzysztof Michalak, Adrian Modzelewski, Maciek Mrola, Aleksander Niedziałek, Oliwier Niedziałek, Adam Pakuła, Jakub Polański, Mikołaj Ryczaj, Krzysztof Sierajewski, Marysia Socha, Bartek Taborski, Dawid Troc, Wojtek Walczak, Olaf Zalewski i Krystian Zielony.

—-

Po meczu cała drużyna wraz z rodzicami udała się na wycieczkę po stadionie Legii Warszawa. Nasi mali piłkarze mieli okazję poznać historię stołecznego klubu oraz zajrzeć w najciekawsze miejsca jednego z najpiękniejszych obiektów piłkarskich w Polsce.

Fotorelacja z wycieczki >>