Zapraszamy na zakończenie sezonu!

Chciał, nie chciał zbliżamy się do zakończenia sezonu 2020/2021. Bardzo wyjątkowego i niełatwego…ale najważniejsze, że – jak najlepsza drużyna – byliśmy razem i wzajemnie się wspieraliśmy – tak na boisku, jak i poza nim! 

 
Na treningach spotykamy się do końca czerwca, a więc środa 30.06 to ostatni dzień zajęć…aczkolwiek oczywiście wzorem lat ubiegłych dla wszystkich, którzy będą mogli się z nami widywać w lipcu i sierpniu, by dbać o dobrą formę wypracowaną w sezonie, przygotowaliśmy propozycję „Piłkarskich wakacji z FCM” (szczegóły wkrótce).
 
Ale póki co, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci na zakończenie sezonu i turniej wewnętrzny FCM, który zaplanowaliśmy na sobotę, 26 czerwca na przepięknych obiektach sportowych w Mogielnicy.
 
W ramach zakończenia sezonu odbędą się:
– turniej dla wszystkich zawodników FCM (harmonogram poniżej)
– turniej dla rodziców
– zabawy i konkursy
– akcja charytatywna na rzecz stowarzyszenia „Przyszłość naszych Dzieci”
 
Harmonogram zakończenia sezonu:
sobota, 26 czerwca – kompleks sportowy w Mogielnicy (ul.Przylesie 10a)
  • 12:00-13:30 rozgrywki dla dzieci z roczników 2007-2009 oraz 2014-2016
  • 14:00-15:30 rozgrywki dla dzieci z roczników 2013-2010 i FCM Girls
Turniej dla rodziców
Zapraszamy serdecznie do sportowej zabawy (podkreślamy zabawy 🙂 także rodziców (Panie również mile widziane na boisku!) naszych młodych piłkarzy. Proponujemy w czasie, gdy oni będą grać na sąsiednich boiskach – mały turniej. A więc w godz. 12:00-13:30 bawią się rodzice dzieci z roczników 2007-2009 i 2014-2016, a od 14:00 rodzice Mundialiciaków 2013-2010. Wszystkich chętnych zachęcamy do tworzenia drużyn lub zgłoszenia się indywidualnie do nas w dniu imprezy – pomożemy sklecić ekipę z chętnych oraz przeprowadzimy transfery 😉 Prosimy o zabranie stroju sportowego i butów do gry na sztucznej trawie oraz jakiegoś grosika, bo…
 
Akcja charytatywna
…w czasie rozgrywek prowadzić będziemy zbiórkę na mogielnickie stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, które od lat wspieramy. Miło będzie, gdy uczestnicy turnieju dla rodziców wrzucą symboliczne „wpisowe” do skarbonki stowarzyszenia. Prosimy także zabrać w sobotę do Mogielnicy plastikowe nakrętki, które również będziemy zbierali i przekażemy naszym przyjaciołom, by wspierać potrzebujące dzieci.
 
Mamy nadzieję, że w sobotę spotkamy się w Mogielnicy jak najliczniej i z uśmiechem zakończymy udany sezon…Jeżeli ktoś nie będzie mógł być w weekend z nami – bardzo żałujemy i tą drogą przesyłamy uściski i podziękowania za to, że „graliśmy” razem. Do zobaczenia!