O nas

logo mundialito - przezroczyste tło-01Nazywamy się FC Mundialito. Uuuu FC, strasznie poważnie – jak Barcelona czy Bayern pomyślicie… Niespodzianka! W naszym przypadku skrót ten oznacza Fun Club. A tak, bo dla nas na pierwszym miejscu w zajęciach piłkarskich dla dzieci jest „fun” czyli radość, zabawa, uśmiech, pozytywne emocje.

Głównym celem spotkań z Waszymi pociechami jest ich wszechstronne usportowienie, nauka nawyków ruchowych i koordynacji poprzez ćwiczenia dostosowane do ich wieku. Wielcy piłkarze nie zaczynali treningów od strzałów przewrotką 😉 Na wszystko jest odpowiedni czas. Postaramy się żeby podczas naszych spotkań Wasze skarby znakomicie się bawiły, a przy tym rozwijały podstawowe umiejętności piłkarskie. Have fun!

Kim jesteśmy?

20170601_171532Miło mi, że mogę powiedzieć kilka słów o sobie. Nazywam się Michał Kocięba. Być może mnie trochę kojarzycie 😉 Wychowałem się w Grójcu. Tu chodziłem do przedszkola, szkoły (dwójki), ogólniaka, tu uganiałem się na Targowicy, Polnej i Centrum całymi dniami za piłką. Grałem w nogę w Mazowszu, trenowałem koszykówkę u Juranta i Andrysia. Zdrowia nie starczyło żeby zostać zawodowym sportowcem, ale dzięki obranej drodze zawodowej miałem przyjemność pracować z najlepszymi polskimi piłkarzami i trenerami jako rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, a później Legii Warszawa.

Skąd pomysł na akademię piłkarską? Sport towarzyszy mi przez całe życie prywatne i zawodowe. I już chyba się z tej „choroby” nie wyleczę… Drugą oprócz futbolu moją wielką pasją jest rodzina. Mam trójkę dzieci, które są moim największym skarbem. Staram się rozpalać w nich miłość do sportu od najmłodszych lat. Mam możliwość przyglądania się jak wpływa on na ich rozwój, jak jest dla nich ważny. Z każdej szkółki, w której trenowali moja córka i syn chciałbym wyciągnąć najlepsze elementy i stworzyć miejsce, w którym Wasze dzieci będą znakomicie się czuły i rozwijały. Wierzę, że mi zaufacie i wspólnie stworzymy świetną akademię!

W grójeckim oddziale FCM wspierają mnie i dbają o Waszych młodych piłkarzy: Mariusz Kotański – w przeszłości świetny zawodnik, a obecnie młody, ale już doświadczony z licznymi sukcesami  w piłce dziecięcej i seniorskiej trener (licencja UEFA B), Mariusz Lisiecki – jeden z najbardziej utalentowanych szkoleniowców młodego pokolenia w naszym regionie (do niedawna trener seniorów Mazowsza Grójec), mogący pochwalić się licencją UEFA A, który pracę w FCM łączy z rolą asystenta w zespole seniorów Broni Radom oraz Mateusz Kalinowski – szkoleniowiec z licencją UEFA B, wspaniale pracujący z dzieciakami, a także szlifujący talent młodych golkiperów (w czasie swojej przygody z piłką był bramkarzem). Trener Mateusz od września 2021 jest także koordynatorem nowego oddziału FCM w Błędowie. O najmłodsze grupy FCM Grójec dbają Paweł Małecki i Katarzyna Domańska uwielbiający zabawy ze Smerfami i Skrzatami.

W ośrodku Mundialito w Mogielnicy mali piłkarze ćwiczą pod okiem Marcina Skoniecznego. To były zawodnik Mazowsza i Mogielanki. Trener z licencją UEFA A oraz nauczyciel wychowania fizycznego z 16-letnim doświadczeniem i instruktor odnowy biologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności szkoleniowe doskonalił podczas licznych stażów trenerskich (m.in. Lech Poznań, Legia Warszawa, NEC Nijmegen, Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam). Świetnie czuje się w pracy z najmłodszymi sportowcami. W mogielnickim ośrodku FCM wspiera go nasz trenerski „wychowanek” Adam Głąbikowski.

Oddział w Goszczynie koordynuje Cezary Komorowski – młody, utalentowany trener, kolejny „wychowanek” FC Mundialito. Zajęcia prowadzi z ogromnym poświęceniem i energią, dzieciaki go uwielbiają.

Wszystkich nas łączy wielka pasja do futbolu, którą będziemy chcieli zaszczepiać u Waszych dzieci.

Do zobaczenia na treningach!

KONTAKT >>

ZAPISZ DZIECKO >> Formularz zgłoszeniowy

Koordynatorzy ośrodków:

  • FCM Błędów – Mateusz Kalinowski – tel. 724735224
  • FCM Goszczyn – Cezary Komorowski – tel. 533406732
  • FCM Grójec – Katarzyna Domańska – tel. 798019006
  • FCM Mogielnica – Marcin Skonieczny – tel. 604711087